تفاوت لباس ورژن پلیر (بازیکن) و نسخه هواداری

شاید بار ها در شبکه های اجتماعی و در گفت و شنود های میان مغازه داران و مشتریان جمله ی ورژن پلیر و هوادار رو شنیده باشید  و براتون این سوال پیش اومده باشه که تفاوت این دو لباس چیه و اصلا همچین چیزی صحت داره یا نه؟ما در این مقاله قصد داریم که با تمامی جزییات و مثل یک هوادار نکته بین این موضوع رو بررسی کنیم.

درست جام جهانی ۲۰۱۴ آفریقای جنوبی بود که تقریبا اکثر کمپانی های بزرگ تولید لباس برای اولین بار شروع به تولید و عرضه دو نوع لباس در نسخه بازیکن (AUTHENTIC) و نسخه هوادار (REPLICA) کردند.این دو نوع لباس هم از نظر کیفیت پارچه و هم تکنولوژی های به کار رفته با یکدیگر تفاوت هایی داشتند.

از آنجایی که اکثر هواداران فوتبال همچون بازیکنان فوتبال بدن آماده ای ندارند به طور کلی قواره پیراهن های نسخه هواداری به شکلی دوخته و تولید شده اند  که   کمی آزاد تر و راحت تر در بدن هوادار مینشیند تا هوادار احساس راحتی و آزادی عمل بیشتری داشته باشد،اما لباس ورژن پلیر با حالت آیرو دینامیک تر و جذب تر در تن بازیکن مینشیند و دارای پارچه ای لطیف و همچنین سیستم های  جذب رطوبت و رفت آمد هوا میباشد که این امکانات  برای ورزشکاران  حرفه ای که مدام در حال تعریق هستند مناسب است ؛همچنین در پیراهن های نسخه هواداری برخی از تکنولوژی هایی که در پیراهن های ورژن بازیکن استفاده شده برای ارزانتر شدن قیمت نهایی پیراهن بکار گرفته نمی شود تا هواداران مجبور نباشند برای تهیه پیراهن تیم محبوب خود هزینه اضافی را پرداخت کند.

 

جزییات به کار رفته در ورژن پلیر

 

ورژن هوادار

همچنین در نسخه هواداری تمامی لگوها دوخت میباشد اما در ورژن پلیر تمامی لگوها از نوع پرس گرم میباشد علت این امر هم سبک تر شدن وزن لباس و کاهش التهاب پوست به دلیل اثابت نخ ها ی ضخیم به پوست بدن در هنگام ورزش حرفه ای میباشد.

 

لگوی حرارتی ورژن هوادار

 

لگوی دوخت ورژن هوادار

تفاوت های جزیی دیگر در پشت و حاشیه های لباس ها میباشد که معمولا نسخه هواداری با ورژن پلیر تفاوت هایی دارد.

ورژن بازیکن

ورژن پلیر

 

 

نسخه هوادار

نسخه هوادار

 

فناوری های به کار رفته در ورژن هوادار و پلیر

لباس هایی که اسپانسر البسه ی آن ها شرکت نایکی باشد نسخه هواداری دارای فناوری DRI-FIT  و در ورژن پلیر فناوری AERPSWIFT به کار رفته و همچنین تیم هایی اکه اسپانسر البسه ی آن ها آدیداس باشد نسخه هواداری دارای فناوری CLIMACOO  در ورژن پلیر فناوری ADIZERO میباشد.

نتیجه گیری

نتیجتا فیت اسپورت به هواداران فوتبال که  ورزش حرفه ای نمیکنند  و یا تناسب اندام ورزشکاری ندارند نسخه هواداری را پیشنهاد میکند چرا که هم برای استفاده و هم از لحاظ قیمت به صرفه تر است و از لحاظ مااندگاری لگو ها و اسپانسر دوام به مراتب بیشتری نسبت به ورژن پلیر دارد.

همچنین فیت اسپورت به آن دسته از هوادارانی که در حال ورزش حرفه ای هستند و دارای تناسب اندام هستند ورژن پلیر را پیشنهاد میکند چرا که هم هنگام ورزش کردن و هم از لحاظ استایل و قواره بر تن این دسته از هوادارن فیت تر خواهد بود.

به اطلاع میرساند کلیه عکس های استفاده شده در این مقاله جز عکس های واقعی و موجود در انبار فیت اسپورت میباشد . منتظر تبادل نظر های شما انتقادات و پیشنهاداتتون هستیم.امیدوارم این مقاله کمک کوچکی در جهت آگاهی رسانی به شما هواداران گرامی کرده باشد.

فیت اسپورت کانون هواداری شما


تماس بگیرید.