تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

گالر عکس های باشگاه مشتریان فروشگاه فیت اسپرت

این گالری شامل عکس های  مشتریانی میباشد که از فروشگاه اینترنتی فیت اسپرت کیت های باشگاهی تیم محبوبشان را تهیه و رضایت صد در صدی آن ها با توجه به قیمت،نحوه خدمات و تحویل آسان کالا جلب شده است.

بنظر یکی از مهمترین و شفاف ترین راه ها برای خرید مطمئن از یک مارکت و یا یک محصول خاص استفاده از تجربه خرید افرادی است که قبلا آن محصول یا مارکت را برای یک یا چند بار امتحان کرده باشند! فیت اسپورت کانون هواداری هواداران افراطی با تاسیس کانال باشگاه مشتریان به صورت کاملا شفاف و صادقانه امکان ارتباط مشتریانی که قصد خرید محصولات باشگاه مورد علاقه ی خود را دارند با مشتریانی که قبلا برای یک یا چند بار فیت اسپورت را امتحان کرده اند فراهم آورده است!برای ارتباط با مشتریانی که حداقل قبلا یکبار فیت اسپورت را امتحان کرده اند باید وارد کانال تلگرامی باشگاه مشتریان بشوشید.تمامی پیام های مشتریان به صورت فوروارد شده موجود است و میتوانید در ساعات مناسب روز با دوستانتان صحبت کنید و نظراتشان را راجب کیفیت ،خدمات ،نحوه ارسال و قیمت های موجود در مجموعه فیت اسپورت نسبت با سایر مارکت ها را مقایسه بررسی و انتخاب کنید.

برای ورود به کانال باشگاه مشتریان من رو لمس کن

فیت اسپورت با این امکان برای شما خریدی با آسودگی خاطر بیشتر را فراهم آورده است.

طبیعتا مزایا و معایبی موجود است ؛ همواره بر آنیم که با بهترین خدمات ممکن حامی تمامی شما هواداران فوتبال دوست ،ورزش دوست و از همه مهتر افراطی ها باشیم.

 

(با جزییات لباس بخریم،با وسواس هوداری کنیم،به صرفه خرج کنیم)

 

 

 

 

تماس بگیرید.