برنامه دقیق جام جهانی۲۰۱۸ روسیه با جزییات

 

بر اساس برنامه اعلام شده توسط فیفا مراسم قرعه کشی جام جهانی۲۰۱۸  روسیه در تاریخ۱ دسامبر ۲۰۱۸ یعنی ۱۰ آذر ۱۳۹۶ در کاخ کرملین برگزار خواهد شد.ساعت این مراسم به وقت تهران ۱۸:۳۰بعد از ظهر و به وقت مسکو ساعت ۱۸:۰۰ بعد از ظهر شروع خواهد شد.گفته میشود مدت زمان برگزاری این مراسم حدودا یک ساعت به طول خواهد انجامید.

مجری برنامه قرعه کشی جام جهانی چه کسی خواهد بود؟

گری لینه مهاجم سابق تیم ملی انگلستان و ماریاکوماندنایا مجری مشهور روسی وظیفه اجرای برنامه قرعه کشی رتا بر عهده خواهند داشت.

طبق برنامه فیفا اولین حریف ایران در جام جهانی چگونه مشخص خواهد شد؟

اولین حریف ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه براساس سازو کار فیفا  یک تیم از سید چهارم خواهد بود که طبیعتا بر این اساس اولین بازی میتواند ساده ترین بازی ما در جام جهانی باشد زیرا بر اساس رتبه بندی قیفا و روی کاغذ تیم های ضعیف تری در سید چهارم قرار دارند.

چه تیم هایی در سید چهارم امکان همگروهی با ایران را دارند؟

تیم های نیجریه،مراکش،پاناما و صربستان تیم های موجود در سید چهارم هستند که امکان همگروهی با تیم ما را دارند.

مهمانان ویژه ای که از ایران در این مراسم حضور حواهند داشت چه کسانی خواهند بود؟

کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی و مهدی مهدوی کیا و علی دایی مهمان ویژه فیفا از کشورمان در این مراسم حضور خواهند داشت.

این مراسم از چه رسانه هایی پخش خواهد شد؟

این مراسم از کانال یوتیوب فیفا به صورت زنده قابل پخش خواهد بود؛همچنین برنامه نود عادل فردوسی پور نیز روز پنجشنبه ۱۰ آذر آز ساعت ۱۷ برای مراسم قرعه کشی جام جهانی ویژه برنامه خواهد داشت.

نحوه دقیق اجرای قرعه کشی ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به چه صورت خواهد بود؟

– از تیم‌های گلدان شماره یک، روسیه به عنوان میزبان در جایگاه A1 قرار می‌گیرد.

۲-هفت تیم باقیمانده در گلدان شماره یک، به طور خودکار جایگاه شماره ۱ هر گروه (B تا H) را در اختیار می‌گیرند، در حالی که جایگاه تیم‌های گلدان‌های ۲، ۳ و ۴ در هر گروه با قرعه کشی مشخص می‌شود.

۳- هدف فیفا این است که در هیچ گروهی تیم‌ها با تیم‌های قاره خود همگروه نشوند. این قانون به جز قاره اروپا که ۱۴ تیم واجد شرایط دارد، شامل همه قاره‌ها می‌شود. به این ترتیب تمام گروه‌ها باید حداقل یک یا دو تیم اروپایی در آن حضور داشته باشد. شش گروه از هشت گروه دو تیم اروپایی دارند و دو گروه نیز فقط یک تیم اروپایی در آن قرار می‌گیرد.

تفکیک تیم‌ها در گروه‌ها با توجه به موقعیت جغرافیایی (قاره‌ای) توسط سیستمی طراحی شده که تمام پارامترهای آن مورد نظارت قرار دارد. به عنوان مثال پرو، کلمبیا و اروگوئه که در گلدان دوم قرار دارند، با تیم‌هایی مانند برزیل و آرژانتین که در گلدان شماره یک هستند، هم‌گروه نمی‌شوند. این اصل برای تیم‌های دیگر کنفدراسیون‌ها به جز اروپا اعمال می‌شود. (به طور مثال تیم ایران در سید سوم با تیم‌های استرالیا، ژاپن، کره‌جنوبی و عربستان در سید چهارم همگروه نمی‌شود).

امیدواریم از این مقاله کوتاه لذت برده باشید.

منتظر لباس های تیم های حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در فیت اسپرت باشید.کمتر از یکماه دیگر این کیت ها در فروشگاه موجود خواهد شد.

 


  • بسیاااار عااااالی بووود
    ممنون از مدیران فیت اسپورت
    ❤️❤️😍😍👏👏

تماس بگیرید.